Şok İndirim Fırsatları ve ÜCRETSİZ KARGO SEÇENEKLERİ!
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız

Hakoci. Com Nedir?

Değerli ziyaretçimiz şayet bu sayfayı inceliyorsanız, aklınızda bazı sorular var ve bu sorulara yanıt arıyorsunuz demektir. Lafı çok uzatmadan hemen belirtelim;

Hakoci.Com, firmamız BAVVEY İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ’nin  tescilli markası olup, sadece online perakende satış operasyonlarını yürüttüğü e-ticaret sitesidir 

 

“BAVVEY İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ’ni de tanımıyorum” diyorsanız, hemen yanıtlayalım;

2015 yılında kurulmuş firmamız BAVVEY İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ;

Yurt İçi operasyonlarında Türkiye Sanayisi ’nin önde gelen kuruluşlarının ekseriyetle İş güvenliği, Hırdavat, Elektronik ve Teknolojik Cihazlar, İklimlendirme, Temizlik ve Hijyen  ile Endüstriyel Ekipmanları toptan  temin ettiği bir kuruluştur.

Yurt dışı operasyonların da  ise genellikle doğrudan, bazen de kimi aracı ofisler  vasıtasıyla Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Fransa, Güney Kore, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İspanya,İsviçre, İtalya, Kanada, Katar, Kazakistan, Portekiz, Romanya, Rusya, Türkmenistan, Ukrayna…  gibi ülkelere Medikal, Tekstil, Gıda, Elektronik ve Teknolojik Ekipmanlar ihracatı gerçekleştirmektedir.

 

Peki Hakoci.Com güvenilir midir ya da güvenmeli miyim?

Bu soruya “Evet güveniliriz.” ,  “Bize sonsuz güvenebilirsiniz.” ... gibi cevaplar vermek en basitinden kolaya kaçmaktır ve bu cevap ne sizi ne de bir başkasını asla tatmin etmeyecektir.  Çünkü bizim için güven, sadece ticarette de değil, beşeri ilişkilerde de olmazsa olmaz, çok önemli bir kavramdır. Bavvey olarak bugüne değin tüm gayretimiz,  “Güven beklenilen değil, müşterilerine  güven veren bir firma  olmak” için olmuştur. Zira size duyulan güven, sizin verebildiğiniz kadardır.

İşimiz hiç kolay değil! İnşa etmesi bir hayli zor ve yıkımı ise aksine bir o kadar kolay olan güveninize talibiz. Hak ettiğiniz güveni  üzerimize düşen sorumlukları yerine getirmenin meyvesi olarak vereceğimize inanıyoruz.

Hakoci.Com neden kuruldu?

Ekseriyetle kurumsal firmalara toptan satışlar gerçekleştiren firmamızın, çeşitli sektörler için özel çözümleri de bulunmaktadır. Gerek özel ürettiğimiz bir takım ürünleri  perakende adetlerde temin etmek isteyen müşterilerimizin olması  gerekse de sadece toptan değil, online perakende  ticarete de gayet uygun ürünlerimizin de oluşu firmamızı bu alanda da faaliyet yürütmeye iten ana sebep olmuştur.Bu nedenle Hakoci.Com kurulmuştur. 

Son olarak;

Verdiğimiz bilgiler dışında varsa merak ettiğiniz veya öğrenmek istediğiniz tüm hususlar için bize tüm iletişim kanallarımızdan Telefon, WhatsApp ya da E-Posta ile ulaşabiliriniz.

Beklentilerinizi karşılayacak, güvenilir bir online satış kanalı arayışı içerisindeyseniz size de hizmet vermek bize onur verecektir. Saygılarımızla… 

(BAVVEY İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ) – www.hakoci.com