Şok İndirim Fırsatları ve ÜCRETSİZ KARGO SEÇENEKLERİ!
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız

 

KARGO VE TESLİMAT

 

Teslimat Seçenekleri ve Kargo Firması: 

 

- SİPARİŞ ELİME NE ZAMAN ULAŞIR?

Teslimat süreleri bulunduğunuz adresin il, ilçe, köy veya kasaba gibi yerleşim konumunuza göre 2-7 gün arası değişiklik göstermektedir.

 

- HAKOCİ.COM GÖNDERİMLERİNDE HANGİ KARGO FİRMASIYLA ÇALIŞIYOR?

Hakoci.Com gönderimlerinde Yurtiçi Kargo firmasıyla çalışmaktadır.

 

- KARGO FİRMASI İADE GÖNDERİMİMİ ALMAYA GELMİYOR NE YAPMALIYIM?

Kargo firması kurye operasyonunu günlük olarak düzenlediğinden, ürün gönderim işlemleriniz için günlük kurye talebi iletmeniz gereklidir. Örneğin kurye talebinizi dün ilettiyseniz ve kargo firması ürünü almaya gelemediyse, bugün kurye talebinizi tekrar iletmeniz gerekir.

 

- KARGOMU ŞUBEDEN TESLİM ALABİLİR MİYİM?

Ürünlerin teslimatı, belirlediğiniz teslimat adreslerine yapılır. Talep ettiğiniz durumlarda, paketinizi şubeden teslim almak isterseniz, paketinizin iletildiği kargo şubesiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

- TESLİMAT ADRESİMİ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM?

Hazırlık ve kargo sürecinde olan siparişlerde teslimat adresi değişikliği yapılamaz.

 

- TESLİMATIMI YAPACAK KARGO ŞİRKETİNİ DEĞİŞTİREBİLİRMİYİM?

Kargo firması seçme veya değiştirme imkanı bulunmamaktadır.

 

- SİPARİŞİM EKSİK GELDİ NE YAPABİLİRİM?

Siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızdayken muhakkak paketinizi kontrol etmelisiniz. Kontrol esnasında paketinizde eksik olduğunu fark etmişseniz kargo görevlisinden tutanak tutmasını talep etmelisiniz. Tutanak tutulmayan paketler tam ve eksiksiz teslim edilmiş sayılmaktadır.

 

 

Kargo Bedeli:

 

- ÜRÜNÜN KARGO BEDELİ KİME AİTTİR?

 

Hakoci.Com olarak farklı kategorilerde ve birbirinden farklı teslimat yöntemleriyle müşterilerimize gönderimini sağladığımız ürünlerin online satışını gerçekleştirmekteyiz. Dolayısıyla her kategori veya her ürün için farklı teslimat koşulları oluşmaktadır.

 

Siparişinizin kategorisine veya ürününe göre değişen teslimat koşullarımızı şu şekilde sıralayabiliriz;

 

- Ücretsiz Kargo gönderimi için belirlemiş olduğumuz asgari alışveriş tutarının üzerinde sipariş geçilmesi halinde kargo bedelini Hakoci.Com Öder.

 

- Yine Ücretsiz Kargo gönderimi için belirlediğimiz asgari alışveriş tutarının altında sipariş geçilmesi halinde kargo bedeli müşteriye aittir.

 

- "İstanbul içi ücretsiz kargo" seçeneği olan siparişlerimiz için "Adalar" hariç ücretsiz kargo gönderimi sağlanmaktadır. Gönderim maaliyetlerinden dolayı "Adalar" için ekstra gönderim bedelleri yansıtılmaktadır.

 

- Ambar ile gönderim yapacağımız ürünler de müşterimizle vardığımız anlaşma gereği, Hakoci.Com Öder şeklinde gönderim yapabilmekteyiz.

 

- Ambar ile gönderim yapacağımız ürünler de müşterimizle vardığımız anlaşma gereği, Müşteri Öder şeklinde gönderim yapabilmekteyiz.

 

- Moto Kurye, Ekspres Kargo... gibi aynı gün /  hızlı teslimat yapılacak ürünlerde müşterimizle vardığımız anlaşma gereği, Hakoci.Com Öder şeklinde gönderim yapabilmekteyiz.

 

- Moto Kurye, Ekspres Kargo... gibi aynı gün /  hızlı teslimat yapılacak ürünlerde müşterimizle vardığımız anlaşma gereği, Müşteri Öder şeklinde gönderim yapabilmekteyiz.